Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PM1008-R33K
Tono Tono
Maori
3921476Ataata PM1008-R33KBourns, Inc.
PM1008-R33K
  • Tau Wae
    PM1008-R33K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1008 (2520 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    PM1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 100MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    M1194TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ceramic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    330nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    570MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.05 Ohm 1008 (2520 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    1.05 Ohm
  • Whakatauranga onamata
    450mA