Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PM1210-R012K
Tono Tono
Maori
3806646Ataata PM1210-R012KBourns, Inc.
PM1210-R012K
  • Tau Wae
    PM1210-R012K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    PM1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    17 @ 100MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    M6082TR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100MHz
  • Inangarangi
    12nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    2.3GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 140 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    140 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    450mA