Home > Hua > Nga Purihirahi, Nga Kairangi Mahinga > Trimmer Potentiometers > PVC6Q103C01B00
Tono Tono
Maori
4223829Ataata PVC6Q103C01B00Bourns, Inc.
PVC6Q103C01B00
  • Tau Wae
    PVC6Q103C01B00
  • Whakaahuatanga
    TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±100ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
  • Raupapa
    PVC6
  • Tuhinga Whakatika
    Ceramic
  • Tuhinga
    10 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment