Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDR1045-151K
Tono Tono
Maori
4951739Ataata SDR1045-151KBourns, Inc.
SDR1045-151K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
700+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SDR1045-151K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150UH 850MA 700 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SDR1045
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    16 @ 796kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    150µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.189" (4.80mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7.1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 700 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    700 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    850mA
  • I teie nei - Maama
    1.05A