Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > A1020-2R5105-R
Tono Tono
Maori
3974832Ataata A1020-2R5105-RBussmann (Eaton)
A1020-2R5105-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    A1020-2R5105-R
  • Whakaahuatanga
    CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2.5V
  • Te manawanui
    -20%, +80%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.413" Dia (10.50mm)
  • Raupapa
    PowerStor A
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    A10202R5105R
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 70°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.878" (22.30mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    90 mOhm @ 1kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 90 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
  • Te kaha
    1F