Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK/C515S-350-R
Tono Tono
Maori
6722329Ataata BK/C515S-350-RBussmann (Eaton)
BK/C515S-350-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BK/C515S-350-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm)
  • Raupapa
    C515
  • Wā Whakautu
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    2AG, 5mm x 15mm (Axial)
  • Ētahi Ingoa
    BK-C515S-350-R
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
    1.169
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Cartridge, Glass
  • DC Resistance
    1.04 Ohms
  • Whakatauranga onamata
    350mA
  • Tae
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    35A