Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK/GMC-V-80-R
Tono Tono
Maori
BK/GMC-V-80-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BK/GMC-V-80-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Raupapa
  • Wā Whakautu
    Medium
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    5mm x 20mm (Axial)
  • Ētahi Ingoa
    BK-GMC-V-80-R
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
    0.005
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Cartridge, Glass
  • Whakatauranga onamata
    80mA
  • Tae
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    35A
  • Whakaaetanga
    CSA, KC, UL
BK/GMD-1-R
BK/GMD-1-R
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM