Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK/MDL-V-25-R
Tono Tono
Maori
5923104Ataata BK/MDL-V-25-RBussmann (Eaton)
BK/MDL-V-25-R
  • Tau Wae
    BK/MDL-V-25-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    32V
  • Rahi / Rahi
    0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
  • Raupapa
    MDL
  • Wā Whakautu
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
  • Ētahi Ingoa
    BK-MDL-V-25-R
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
    15221
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Cartridge, Glass
  • DC Resistance
    0.01225 Ohms
  • Whakatauranga onamata
    25A