Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > BK1/GMC-250-R
Tono Tono
Maori
105040
BK1/GMC-250-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BK1/GMC-250-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Raupapa
    GMC
  • Wā Whakautu
    Medium
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    5mm x 20mm
  • Ētahi Ingoa
    BK1-GMC-250-R
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Holder
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Cartridge, Glass
  • DC Resistance
    0.965 Ohms
  • Whakatauranga onamata
    250mA
  • Tae
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    35A