Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CL1108-2-50TR-R
Tono Tono
Maori
CL1108-2-50TR-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CL1108-2-50TR-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    CL
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1MHz
  • Inangarangi
    50nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    0.28 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    80A