Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CTX20-5-52M-R
Tono Tono
Maori
452266
CTX20-5-52M-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
36+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CTX20-5-52M-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.394" L x 0.854" W (35.40mm x 21.70mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    CTX
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 75°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    20µH
  • Teitei - Tae (Max)
    1.004" (25.50mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    20µH Unshielded Toroidal Inductor 7.8A 26 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    26 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7.8A
  • I teie nei - Maama
    9.3A