Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CTX32CT-1R0-R
Tono Tono
Maori
CTX32CT-1R0-R
  • Tau Wae
    CTX32CT-1R0-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1UH 850MA 150 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    10 @ 7.96MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    CTX32CT-1R0
    CTX32CT-1R0-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ceramic
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    1µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    100MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 150 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    150 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    850mA