Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CTX32T-8R2-R
Tono Tono
Maori
CTX32T-8R2-R
  • Tau Wae
    CTX32T-8R2-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Ētahi Ingoa
    CTX32T-8R2
    CTX32T-8R2-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    40MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    2 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    170mA