Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > DRA73-1R5-R
Tono Tono
Maori
3507445Ataata DRA73-1R5-RBussmann (Eaton)
DRA73-1R5-R
I roto i te taonga
1350+
  • Tau Wae
    DRA73-1R5-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 5.39A 9.7 MOHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 165°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.140" (3.55mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 5.39A 9.7 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    9.7 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    5.39A
  • I teie nei - Maama
    6.73A