Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > DRA74-4R7-R
Tono Tono
Maori
984490Ataata DRA74-4R7-RBussmann (Eaton)
DRA74-4R7-R
I roto i te taonga
1100+
  • Tau Wae
    DRA74-4R7-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7UH 3.41A 24 MOHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DRA74-4R7-R-ND
    DRA744R7R
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 165°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    4.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.171" (4.35mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3.41A 24 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    24 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    3.41A
  • I teie nei - Maama
    4.38A