Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Nga Whakataunga, Nga Huringa Waitohu > DRQ127-821-R
Tono Tono
Maori
2789736Ataata DRQ127-821-RBussmann (Eaton)
DRQ127-821-R
  • Tau Wae
    DRQ127-821-R
  • Whakaahuatanga
    INDUCT ARRAY 2 COIL 818.1UH SMD
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    DRQ
  • Ratonga
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance - He Raupapa I honohia
    3.272mH
  • Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite
    818.1µH
  • Teitei
    0.315" (8.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shielded 2 Coil Inductor Array 3.272mH Inductance - Connected in Series 818.1µH Inductance - Connected in Parallel 1.47 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 650mA Nonstandard
  • DC Resistance (DCR) - Raupapa
    5.88 Ohm
  • DC Resistance (DCR) - Tika
    1.47 Ohm
  • Rahi o teianei - Raupapa
    633mA
  • Te Hurihanga o Naianei - Tika
    1.27A
  • Whakatauranga onamata - Raupapa
    325mA
  • Whakatauranga o Naianei - He pararite
    650mA