Home > Hua > Tiaki Awhe > Te Raina, Nga Whakanui Nui > FRN-R-1-4/10
Tono Tono
Maori
FRN-R-1-4/10
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FRN-R-1-4/10
  • Whakaahuatanga
    FUSE CRTRDGE 1.4A 250VAC/125VDC
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    125V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm)
  • Raupapa
    Fusetron™ FRN-R
  • Wā Whakautu
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Cartridge, Non-Standard
  • Ētahi Ingoa
    FRN-R-1-4-10
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Holder
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    4 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Cartridge
  • Ngā āhuatanga
  • Whakatauranga onamata
    1.4A
  • Katoa
    RK5
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    200kA AC, 20kA DC
  • Whakaaetanga
    CE, CSA, UL
  • Nga tono
    Electrical, Industrial
FRN-R-1/8
FRN-R-1/8
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 125MA 250VAC/125VDC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
FRN-R-10
FRN-R-10
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC/125VDC