Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > HB0820-2R5305-R
Tono Tono
Maori
4262142Ataata HB0820-2R5305-RBussmann (Eaton)
HB0820-2R5305-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HB0820-2R5305-R
  • Whakaahuatanga
    CAP 3F -10% +30% 2.5V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    2.5V
  • Te manawanui
    -10%, +30%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.335" Dia (8.50mm)
  • Raupapa
    PowerStor HB
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    HB0820-2R5305R
    HB08202R5305R
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 70°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.827" (21.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    160 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 160 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C
  • Te kaha
    3F