Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCM0703-220-R
Tono Tono
Maori
4130485Ataata HCM0703-220-RBussmann (Eaton)
HCM0703-220-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HCM0703-220-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 22UH 2.3A 148.8 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    HCM0703
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    22µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 148.8 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    148.8 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.3A
  • I teie nei - Maama
    3A