Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCM1A0703-1R5-R
Tono Tono
Maori
6383068Ataata HCM1A0703-1R5-RBussmann (Eaton)
HCM1A0703-1R5-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HCM1A0703-1R5-R
  • Whakaahuatanga
    FIX IND 1.5UH 6.6A 15.5MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMD
  • Rahi / Rahi
    0.280" L x 0.268" W (7.10mm x 6.80mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    HCM1A
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    HCM1A0703-1R5
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Shielded Inductor 6.6A 15.5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    15.5 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    6.6A
  • I teie nei - Maama
    11A