Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCM1A1707-3R3-R
Tono Tono
Maori
3161356Ataata HCM1A1707-3R3-RBussmann (Eaton)
HCM1A1707-3R3-R
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    HCM1A1707-3R3-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 22.0A SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
  • Ētahi Ingoa
    HCM1A1707-3R3
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Inductor 21A 3.4 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    3.4 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    21A
  • I teie nei - Maama
    22A