Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCP0703-1R5-R
Tono Tono
Maori
3264960Ataata HCP0703-1R5-RBussmann (Eaton)
HCP0703-1R5-R
  • Tau Wae
    HCP0703-1R5-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.276" W (7.30mm x 7.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    HCP0703
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 9A 15 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    15 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    9A
  • I teie nei - Maama
    18A