Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCP0704-1R0-R
Tono Tono
Maori
818004Ataata HCP0704-1R0-REaton
HCP0704-1R0-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HCP0704-1R0-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1UH 12A 6.2 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Whakamahi
    Shielded
  • Momo
    Wirewound
  • Rahi / Rahi
    0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
  • Raupapa
    HCP0704
  • RoHS Tūnga
    Digi-Reel®
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 155°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    HCP0704-1R0-R
  • Teitei - Tae (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • Momo Hangarau
    1µH
  • Nga wa - Whakamātautau
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    6.2 mOhm
  • Whakaahua nui
    1µH Shielded Wirewound Inductor 12A 6.2 mOhm Nonstandard
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±25%
  • Taitapa - Tae
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1UH 12A 6.2 MOHM SMD
  • Te wa roa
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    17A
  • Whakatauranga onamata
    12A