Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > KSL-3R3703S-R
Tono Tono
Maori
3331722Ataata KSL-3R3703S-RBussmann (Eaton)
KSL-3R3703S-R
  • Tau Wae
    KSL-3R3703S-R
  • Whakaahuatanga
    CAP 70MF -20% +80% 3.3V SMD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    3.3V
  • Te manawanui
    -20%, +80%
  • Whakamutunga
    SMD (SMT) Tabs
  • Rahi / Rahi
    0.189" Dia (4.80mm)
  • Raupapa
    PowerStor KSL
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Coin, Wide and Corner Terminals
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 60°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life @ Temp.
    500 Hrs @ 60°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.067" (1.70mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    100 Ohm @ 1kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    70mF (EDLC) Supercapacitor 3.3V Coin, Wide and Corner Terminals 100 Ohm @ 1kHz 500 Hrs @ 60°C
  • Te kaha
    70mF