Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > KW-5R5C224-R
Tono Tono
Maori
4157395Ataata KW-5R5C224-RBussmann (Eaton)
KW-5R5C224-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    KW-5R5C224-R
  • Whakaahuatanga
    CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    5.5V
  • Te manawanui
    -20%, +80%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.531" Dia (13.50mm)
  • Raupapa
    PowerStor KW
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    KW5R5C224R
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.327" (8.30mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    50 Ohm @ 1kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 50 Ohm @ 1kHz 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    220mF