Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > LDS0705-221M-R
Tono Tono
Maori
1514599Ataata LDS0705-221M-REaton
LDS0705-221M-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LDS0705-221M-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220UH 584MA 680 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua - Breakdown
  • Whakamahi
    Shielded
  • Momo
    Wirewound
  • Rahi / Rahi
    0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
  • Raupapa
    LDS0705
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    LDS0705221MR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    LDS0705-221M-R
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Momo Hangarau
    220µH
  • Nga wa - Whakamātautau
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    680 mOhm
  • Whakaahua nui
    220µH Shielded Wirewound Inductor 584mA 680 mOhm Nonstandard
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Taitapa - Tae
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220UH 584MA 680 MOHM
  • Te wa roa
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    541mA
  • Whakatauranga onamata
    584mA