Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MPI2512V1-1R5-R
Tono Tono
Maori
7043684Ataata MPI2512V1-1R5-REaton
MPI2512V1-1R5-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MPI2512V1-1R5-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 2.5A 77 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Whakamahi
    Shielded
  • Momo
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Raupapa
    MPI25-V1
  • RoHS Tūnga
    Cut Tape (CT)
  • Ratonga
  • Ko te poari
    2-SMD, No Lead
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    MPI2512V1-1R5-R
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Momo Hangarau
    1.5µH
  • Nga wa - Whakamātautau
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    77 mOhm Max
  • Whakaahua nui
    1.5µH Shielded Inductor 2.5A 77 mOhm Max 2-SMD, No Lead
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±20%
  • Taitapa - Tae
  • Whakaahuatanga
  • Te wa roa
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    3.2A
  • Whakatauranga onamata
    2.5A