Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MPI2520R1-6R8-R
Tono Tono
Maori
1390448Ataata MPI2520R1-6R8-RBussmann (Eaton)
MPI2520R1-6R8-R
  • Tau Wae
    MPI2520R1-6R8-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 1.3A 360 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Multilayer
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    MPI2520
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Metal Composite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1MHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Shielded Multilayer Inductor 1.3A 360 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    360 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.3A
  • I teie nei - Maama
    1.3A