Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MPI5451R1-3R3-R
Tono Tono
Maori
3925767Ataata MPI5451R1-3R3-RBussmann (Eaton)
MPI5451R1-3R3-R
  • Tau Wae
    MPI5451R1-3R3-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 2.3A 95 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    MPI5451
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Metal Composite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 95 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    95 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    2.3A
  • I teie nei - Maama
    3.8A