Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > PHB-5R0H305-R
Tono Tono
Maori
4742593Ataata PHB-5R0H305-RBussmann (Eaton)
PHB-5R0H305-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PHB-5R0H305-R
  • Whakaahuatanga
    CAP 3F -10% +30% 5V T/H
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    5V
  • Te manawanui
    -10%, +30%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    1.280" L x 0.681" W (32.50mm x 17.30mm)
  • Raupapa
    PowerStor PHB
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can, Horizontal
  • Ētahi Ingoa
    PHB5R0H305R
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Life @ Temp.
    1000 Hrs @ 70°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.465" (11.80mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.354" (9.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    200 mOhm @ 100Hz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3F (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can, Horizontal 200 mOhm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C
  • Te kaha
    3F