Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD14-1R5-R
Tono Tono
Maori
1244876Ataata SD14-1R5-RBussmann (Eaton)
SD14-1R5-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SD14-1R5-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 2.53A 39 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SD
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SD14-1R5
    SD14-1R5-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.057" (1.45mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 2.53A 39 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    39 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    2.53A
  • I teie nei - Maama
    2.91A