Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD20C-6R2-R
Tono Tono
Maori
SD20C-6R2-R
  • Tau Wae
    SD20C-6R2-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.2UH 1.89A 72 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SD20C
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    6.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.89A 72 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    72 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    1.89A
  • I teie nei - Maama
    1.12A