Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD3110-680-R
Tono Tono
Maori
SD3110-680-R
  • Tau Wae
    SD3110-680-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 68UH 179MA 3.13 OHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    SD3110
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    68µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µH Shielded Wirewound Inductor 179mA 3.13 Ohm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    3.13 Ohm
  • Whakatauranga onamata
    179mA
  • I teie nei - Maama
    182mA