Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD3112-8R2-R
Tono Tono
Maori
2755814Ataata SD3112-8R2-RBussmann (Eaton)
SD3112-8R2-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
4100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SD3112-8R2-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 570MA 408 MOHM
  • Te manawanui
    ±30%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
  • Raupapa
    SD3112
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 408 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    408 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    570mA
  • I teie nei - Maama
    600mA