Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD3812-150-R
Tono Tono
Maori
SD3812-150-R
  • Tau Wae
    SD3812-150-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 539MA 665 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±15%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SD38
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Shielded Wirewound Inductor 539mA 665 mOhm Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    665 mOhm
  • Whakatauranga onamata
    539mA
  • I teie nei - Maama
    636mA