Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD6020-4R1-R
Tono Tono
Maori
1474699Ataata SD6020-4R1-RBussmann (Eaton)
SD6020-4R1-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2600+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SD6020-4R1-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.1UH 2.22A 57 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±30%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SD6020
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SD60204R1R
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    4.1µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.1µH Shielded Wirewound Inductor 2.22A 57 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    57 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.22A
  • I teie nei - Maama
    1.95A