Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SD8350-4R7-R
Tono Tono
Maori
4305029Ataata SD8350-4R7-RBussmann (Eaton)
SD8350-4R7-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SD8350-4R7-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7UH 4.1A 22 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±30%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SD8350
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    4.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4.1A 22 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    22 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.1A
  • I teie nei - Maama
    5.5A