Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDH3812-6R8-R
Tono Tono
Maori
SDH3812-6R8-R
  • Tau Wae
    SDH3812-6R8-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 850MA 317 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SDH3812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 317 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    317 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    850mA
  • I teie nei - Maama
    1.05A