Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > TR/3216TD800-R
Tono Tono
Maori
6483798Ataata TR/3216TD800-RBussmann (Eaton)
TR/3216TD800-R
  • Tau Wae
    TR/3216TD800-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE BOARD MNT 800MA 63VAC 32VDC
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    32V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    63V
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W x 0.039" H (3.20mm x 1.60mm x 1.00mm)
  • Raupapa
    CHIP 3216TD
  • Wā Whakautu
    Slow
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    TR-3216TD800-R
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
    0.16
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC Resistance
    0.087 Ohms
  • Whakatauranga onamata
    800mA
  • Tae
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    50A AC, 35A DC