Home > Hua > Tiaki Awhe > Fuses > TR2/1025FA12-R
Tono Tono
Maori
520267
TR2/1025FA12-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TR2/1025FA12-R
  • Whakaahuatanga
    FUSE BOARD MNT 12A 250VAC 60VDC
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    60V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    250V
  • Rahi / Rahi
    0.405" L x 0.109" W x 0.109" H (10.29mm x 2.77mm x 2.77mm)
  • Raupapa
  • Wā Whakautu
    Fast
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, Square End Block
  • Ētahi Ingoa
    TR2-1025FA12-R
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te whakarewa I²t
    498
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Momo
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC Resistance
    0.0056 Ohms
  • Whakatauranga onamata
    12A
  • Tae
  • Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage
    50A