Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > UP0.4UC-6R8-R
Tono Tono
Maori
UP0.4UC-6R8-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    UP0.4UC-6R8-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    UNI-PAC™ 0.4UC
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    UP0-4UC-6R8-R
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.115" (2.92mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    45MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.4A
  • I teie nei - Maama
    1.2A