Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > UP3T-6R8-R
Tono Tono
Maori
UP3T-6R8-R
  • Tau Wae
    UP3T-6R8-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 5.8A 18.9 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.555" Dia (14.10mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    UNI-PAC™ 3T
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    UP3T-6R8
    UP3T-6R8-ND
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.382" (9.70mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 5.8A 18.9 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    18.9 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    5.8A
  • I teie nei - Maama
    6.2A