Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Nga Whakataunga, Nga Huringa Waitohu > VPH2-0066-R
Tono Tono
Maori
1994899Ataata VPH2-0066-RBussmann (Eaton)
VPH2-0066-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
300+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VPH2-0066-R
  • Whakaahuatanga
    INDUCT ARRAY 6 COIL 6.6UH SMD
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
  • Rahi / Rahi
    0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    VERSA-PAC®
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    12-SMD
  • Ētahi Ingoa
    VPH2-0066
    VPH2-0066-ND
    VPH2-0066-R-ND
    VPH20066R
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    6
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei
    0.307" (7.80mm)