Home > Hua > Tacitars > Kaipupuri Raina Tuarua (EDLC), Supercapacitors > XLM-62R1137A-R
Tono Tono
Maori
3956638Ataata XLM-62R1137A-RBussmann (Eaton)
XLM-62R1137A-R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    XLM-62R1137A-R
  • Whakaahuatanga
    CAP MODULE 130F 62V
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    62.1V
  • Te manawanui
    0%, +20%
  • Whakamutunga
    Screw Terminals
  • Rahi / Rahi
    24.996" L x 6.937" W (634.90mm x 176.20mm)
  • Raupapa
    XLM
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 65°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Life @ Temp.
    1500 Hrs @ 65°C
  • Te Whakahaere Arataki
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    6.823" (173.30mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    6.7 mOhm
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    130F (EDLC) Supercapacitor 62.1V Module 6.7 mOhm 1500 Hrs @ 65°C
  • Te kaha
    130F