Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Swituku DIP > 210-10MSTFD
Tono Tono
Maori
210-10MSTFD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    210-10MSTFD
  • Whakaahuatanga
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Tauira ECAD
  • He waatea
    Yes
  • Te Whakatau Ngaohiko
    20VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Raupapa
    210
  • Pana
    0.100" (2.54mm), Full
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
    210010MSTFD
    21010MSTFD
    210B010MSTFD
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Te roa
    1.058" (26.87mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei i runga i te Poari
    0.190" (4.83mm)
  • Ngā āhuatanga
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Te Oranga Rawa
    1,000 Cycles
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Whakatauranga onamata
    100mA
  • Whakaaetanga Mea
    Beryllium Copper
  • Whakautu Whakamutunga
    Gold
  • Takahanga
    SPST
  • Rauemi Ara
  • Momo Kaihoko
    Slide (Standard)
  • Taumata Mahi
    Raised
210-10MSD
210-10MSD
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CONN IC SKT DBL
Kaihanga: Mill-Max
Kaihanga: Mill-Max
210-10MS
210-10MS
210-10MSTF
210-10MSTF