Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Swituku DIP > 218-10LPST
Tono Tono
Maori
6151407Ataata 218-10LPSTCTS Electronic Components
218-10LPST
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    218-10LPST
  • Whakaahuatanga
    SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • Tauira ECAD
  • He waatea
    Yes
  • Te Whakatau Ngaohiko
    24VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    Gull Wing
  • Raupapa
    218
  • Pana
    0.050" (1.27mm), Half
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
    218010LPST
    21810LPST
    CT21810LPST
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 85°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Mahi Momo
  • Te Tae Kaituku Taeke
    5 Weeks
  • Te roa
    0.546" (13.87mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei i runga i te Poari
    0.104" (2.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Te Oranga Rawa
    1,000 Cycles
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
  • Whakatauranga onamata
    25mA
  • Whakaaetanga Mea
    Beryllium Copper
  • Whakautu Whakamutunga
    Gold
  • Takahanga
    SPST
  • Rauemi Ara
  • Momo Kaihoko
    Slide (Standard)
  • Taumata Mahi
    Flush, Recessed
218-10LPSTJR
218-10LPSTJR
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Kaihanga: CTS Electronic Components
218-10LPSR
218-10LPSR
218-10LPSTR
218-10LPSTR
Whakaahuatanga:
218-10LPSTF
218-10LPSTF