Home > Hua > Whakawhiti > Ngā Swituku DIP > 220ADA10
Tono Tono
Maori
6260496Ataata 220ADA10CTS Electronic Components
220ADA10
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    220ADA10
  • Whakaahuatanga
    SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V
  • Tauira ECAD
  • He waatea
    No
  • Te Whakatau Ngaohiko
    50VDC
  • Kāhua Whakamutunga
    PC Pin
  • Raupapa
    220
  • Pana
    0.100" (2.54mm), Full
  • Packaging
    Tube
  • Ētahi Ingoa
    CT3067
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Mahi Momo
    10,000 Steps
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Te roa
    0.283" (7.20mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei i runga i te Poari
    0.144" (3.66mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Te Oranga Rawa
    10,000 Steps
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
  • Whakatauranga onamata
    100mA