Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 353VB5C192R
Tono Tono
Maori
353VB5C192R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    353VB5C192R
  • Whakaahuatanga
    OSC VCXO 19.2000MHZ HCMOS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    VCXO
  • Rahi / Rahi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Raupapa
    353
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    HCMOS
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga
    ±25ppm
  • Rautanga
    19.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    19.2MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    25mA