Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Oscillators > 377LB3I2000T
Tono Tono
Maori
6271173Ataata 377LB3I2000TCTS Electronic Components
377LB3I2000T
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    377LB3I2000T
  • Whakaahuatanga
    OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS SMD
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3.3V
  • Momo
    VCXO
  • Rahi / Rahi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Raupapa
    377
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    6-SMD, No Lead
  • Whakaputa
    LVDS
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Mahinga
    Enable/Disable
  • Te Tautanga Mahinga
    ±50ppm
  • Rautanga
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    55mA
  • Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max)
    10µA
  • Kaitautoko Ake
    Crystal
  • Ko te Tae Pounamu Katoa (APR)
    ±30ppm