Home > Hua > Kiriata, Oscillators, Resonators > Kiriata > 402F16022ILT
Tono Tono
Maori
815077Ataata 402F16022ILTCTS Electronic Components
402F16022ILT
  • Tau Wae
    402F16022ILT
  • Whakaahuatanga
    CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    MHz Crystal
  • Rahi / Rahi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    402
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4-SMD, No Lead
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Aratau Mahi
    Fundamental
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakanui i te kaha
    12pF
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Te Manawanui Toa
    ±20ppm
  • Te Tautanga Mahinga
    ±20ppm
  • Rautanga
    16MHz
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    120 Ohms
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16MHz ±20ppm Crystal 12pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead